Studentki w trakcie zajęć na studiach podyplomowych z podologii w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu

Egzamin zawodowy

Po dwuletniej nauce w Policealnej Szkole Medycznej słuchacze przystępują do egzaminu zawodowego z zakresu kwalifikacji MED.10 – świadczenie usług w zakresie masażu. Egzamin przebiega dwuetapowo:

• część pisemna w formie testu - obejmuje treści teoretyczne, a na jej rozwiązanie masz 60 minut;
  • część praktyczna - polega na wykonaniu masażu techniką zgodną z zaleceniami podanymi w zadaniu egzaminacyjnym – na wykonanie zadania masz 120 minut.

Aby egzamin zakończył się wynikiem pozytywnym – z części pisemnej należy uzyskać 50%, a z części praktycznej 75%. Pozytywny wynik egzaminu skutkuje uzyskaniem dyplomu technika masażysty wraz z suplementami w języku polskim i angielskim.

Stopy - studia podyplomowe - podologia WSKINOZ