Studentki w trakcie zajęć na studiach podyplomowych z podologii w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu

Kadra PSM

Dyrekcja Policealnej Szkoły Medycznej:

• mgr Edward Kujawa - dyrektor szkoły
  • mgr Agnieszka Andrzejak - wicedyrektor

Nauczyciele Policealnej Szkoły Medycznej w Łodzi:

• dr Agnieszka Wojciechowska - Kulik - Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia zdrowia i życia, Propedeutyka zdrowia
  • mgr Agnieszka Kaczmarek - Organizacja i działalność gospodarcza w ochronie zdrowia
  • mgr Szymon Nikiel - Teoretyczne podstawy masażu
  • dr Włodzimierz Ziółkowski - Anatomia z fizjologią, anatomia topograficzna, zarys fizjoterapii
  • mgr Rafał Poszwa - Pracownia masażu medycznego, wybrane zagadnienia kliniczne w masażu
  • mgr Tomasz Sienicki - Pracownia masażu prozdrowotnego
  • mgr Aleksandra Tomassy - Podstawy psychologii

wykladowca policealnej szkoly medycznej w lodzi