Rekrutacja Rekrutacja

Rekrutacja

Wybierz bezpłatną Policealną Szkołę Medyczną i zostań technikiem masażystą w 2 lata!

Zapisz się online
Dzień Otwarty Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

Zadzwoń do nas i umów się na indywidualne oprowadzanie od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-16:00

Technik masażysta Technik masażysta

Technik masażysta

Poznaj zawód technika masażysty i odkryj wszystkie oblicza masażu w zaledwie 2 lata.

prawie 10 lat
doświadczenia
szkoła
bezpłatna
2 lata
kształcenia
dyplom zawodowy z
tytułem technika masażysty
3 świetnie wyposażone
pracownie masażu
własne centrum
odnowy biologicznej

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA - TECHNIK MASAŻYSTA

W PSM - łódzkiej, policealnej szkole o profilu praktycznym specjalizujemy się w kształceniu na kierunku Technik Masażysta. Wieloletnie doświadczenie, koncentracja na jednym kierunku oraz program oparty na zajęciach praktycznych daje nam pewność, że po dwóch latach nauki w naszej szkole masażu zyskasz umiejętności cenione na współczesnym rynku pracy. Podczas dwóch lat nauki gruntownie przygotujemy cię do wykonywania usług z zakresu m.in. masażu klasycznego, sportowego, medycznego, kosmetycznego i egzotycznego, tak byś pewnym krokiem mógł wejść w zawodowe życie.