Praktyki studenckie w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu

Praktyki zawodowe PSM

Praktyki zawodowe realizowane są od drugiego semestru w łącznym wymiarze 210 godzin.
Słuchacze kierunku technik masażysta odbywają praktyki w następujących miejscach:

• gabinety masażu;
  • przychodnie rehabilitacyjne;
  • szpitale;
  • uzdrowiska;
  • gabinety odnowy biologicznej;
  • kluby sportowe.

Dziennik praktyki zawodowej dla Słuchaczy Policealnej Szkoły Medycznej w Łodzi jest do pobrania w linku poniżej:
Studentki WSKINOZ uczą się wykonywać oczyszczanie wodorowe - praktyki studenckie WSKINOZ