Studentki w trakcie zajęć na studiach podyplomowych z podologii w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu

Program nauki

Program nauczania w zawodzie technik masażysta w Policealnej Szkole Medycznej w Łodzi zawiera aż 500 godzin zajęć praktycznych w zakresie:

• masażu w medycynie;
  • masażu w sporcie;
  • masażu w kosmetyce i profilaktyce;
  • masażu leczniczego.

Poza praktyczną nauką zawodu program przewiduje zajęcia teoretyczne:

• anatomia z fizjologią;
  • zarys fizjoterapii;
  • teoretyczne podstawy masażu;
  • język migowy;
  • język angielski;
  • zagadnienia kliniczne w masażu;
  • pierwsza pomoc w stanach zagrożenia zdrowia i życia.

Nauka na kierunku technik masażysta odbywa się w trybie stacjonarnym oraz wieczorowym.

Szczegółowy plan nauczania w roku szkolnym 2023/2024 do pobrania jest poniżej:

Stopy - studia podyplomowe - podologia WSKINOZ