Drodzy kandydaci!

Policealna Szkoła Medyczna w Łodzi cieszy się blisko 10-letnim doświadczeniem w kształceniu słuchaczy w dziedzinie masażu. Jest to miejsce, w którym pasja do fizjoterapii spotyka się z profesjonalną wiedzą i umiejętnościami. Nasza szkoła realizuje kompleksowo program nauczania, który prowadzony jest przez doświadczoną kadrę wykładowców. Dzięki temu słuchaczce zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności, które pozwalają im stać się wykwalifikowanymi specjalistami w branży masażu. Aby zostać słuchaczem Policealnej Szkoły Medycznej w Łodzi, konieczne jest wykonanie czterech prostych kroków rekrutacyjnych..

KROK 1

Wypełnij wniosek rekrutacyjny online i wyślij go do nas lub przyjdź do sekretariatu osobiście.

->   wypełnij wniosek online

KROK 2

Odbierz osobiście skierowanie na badanie lekarskie

KROK 3

Umów się na bezpłatne badanie w przychodni lekarskiej

KROK 4

Zbierz komplet dokumentów i dostarcz je do nas. Są to:

• oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej,
  • 1 fotografia o wymiarach: 37mm x 52mm,
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych.

Masz pytania dotyczące rekrutacji?

Skontaktuj się z nami!

email: szkola@szkolamedyczna.edu.pl

Do zobaczenia w Policealnej Szkole Medycznej w Łodzi!